Katalog Alva HoReCa 2018

Informacja

Dla Alvy rok, który minął był rokiem wyzwań, prób, poszukiwań i odkryć nowych, inspirujących marek, które stawiają nie tylko na innowacyjność, ale również na wysoką jakość oferowanych produktów jak i na ich wyjątkową trwałość. Z tych nowości, które prezentujemy w naszym katalogu Alva 2018, jesteśmy szczególnie dumni. Nowa linia blenderów włoskiej firmy CEADO, absolutna nowość na polskim rynku, produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, mogący bez kompleksów konkurować z markami funkcjonującymi już na rynku. Bogata kolorystycznie paleta porcelanowych naczyń GN, które w doskonały sposób ożywią każdą prezentację bufetową, to propozycja francuskiej marki EMILE HENRY. Różnorodne, niezwykle kreatywne i nowatorskie, melaminowe kreacje bufetowe brytyjskiej firmy CREATIVE trafią w gust najbardziej wymagającego klienta. Niezwykle cieszymy się z tego, że do naszej oferty wracają garnki i patelnie tworzone z pasją we Włoszech przez firmę Pentole Agnelli.
W tegorocznym katalogu prezentujemy szerszą niż dotychczas ofertę produktów brytyjskiego Kilnera, a także wprowadzamy żeliwne patelnie szwedzkiego Skeppshult. Przedstawiamy jednocześnie ofertę naszych cenionych partnerów biznesowych, wśród nich Steelite, który niezmiennie stara się, aby prezentowana przez niego oferta była nie tylko piękna i praktyczna, ale jednocześnie innowacyjna, ponadczasowa i dostosowana do profesjonalnej gastronomii.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby, jak co rok, oddać w Wasze ręce katalog nie tylko wyjątkowy, ale i taki, który będzie dla Was, naszych cenionych klientów, inspiracją, podpowiedzią, będzie wychodził naprzeciw nowym rynkowym trendom, a może nawet o krok je wyprzedzał. Dla większości z Was Wasza restauracja, kawiarnia, hotel, mała przytulna kafejka, wystawna sala bankietowa czy kuchnia to miejsce najważniejsze na świecie, centrum wszechświata. W naszym katalogu Alva 2018 znajdziecie produkty, marki, rozwiązania, które uczynią to miejsce idealnym i niepowtarzalnym. Bo, co podkreślamy co rok, nasza oferta to coś więcej niż nakrycie stołu, bufet i bankiet, kuchnia, catering czy bar, to… styl życia.

  • Nakrycie Stołu
  • Bufet i Bankiet
  • Kuchnia
  • Catering
  • Bar