Zobacz stronę w przeglądarce.
Image
 
 
Facebook
 
YouTube
 
Instagram
 
Blog
 

ROBERT WELCH

 

Nowość w ofercie Alva. Eksluzywne sztućce i akcesoria prosto z brytyjskiej manufaktury.


Tylko w ofercie dystrybucyjnej Alva

 

Historia firmy

Robert Welch Designs to rodzinna firma założona przez Roberta Welcha w 1955 r., która znajduje się w miejscowości Chipping Campden w rejonie Cotswolds. Robert Welch zaczynał jako projektant przemysłowy, uruchamiając swój warsztat w Chipping Campden, a następnie otworzył sklep, w którym sprzedawał własne projekty. W ciągu ostatnich piętnastu lat jego rodzina - Rupert Welch i Alice Welch (pełniący funkcję dyrektorów) rozszerzyła działalność, oferując klientom z branży turystyczno-hotelarskiej wielokrotnie nagradzaną kolekcje sztućców i akcesoriów stołowych, które cieszą się międzynarodowym uznaniem.

 
 
 
Image
 

 
Image
 

 

Od 1955:

Wygoda i użyteczność to cechy, które firma Robert Welch Designs chce osiągnąć w designach przedmiotów dopełniających każde nakrycie stołu. Każdy element zestawu sztućców jest poddawany rygorystycznym ocenom pod w zględem wagi, kształtu, stylu i wykończenia, które wszystkie razem zwiększają przyjemność spożywania posiłku.

 
Robert Welch
 
 
Image
 

 
Image
 

 

Eksluzywna jakość

Łyżki i widelce marki Robert Welch są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Ostrza noży są wytwarzane ze specjalnie hartowanej stali nierdzewnej, zapewniając możliwie najlepszą krawędź tnącą.

 
Malvern
 
 
Image
 

 
Image
 

Zdobywca nagród

Odznaczone licznymi wyróżnieniami, takimi jak Red Dot Design Award, Good Design Award czy Product of the Year Award, oraz dwiema niezwykle cenionymi Nagrodami Królowej: w dziedzinie innowacji i handlu międzynarodowego, produkty marki Robert Welch można znaleźć w najbardziej prestiżowych hotelach i restauracjach na świecie; w wagonach jadalnych pierwszej klasy oraz na pokładzie statków wycieczkowych i samolotów międzynarodowych linii lotniczych.


POBIERZ KATALOG


 
Email Alva
 

www.alva.com.pl

 
Facebook
 
YouTube
 
Pinterest
 
Blog
 
 

© 2018 Alva sp. z o.o.