Jakość i trwałość

Wysoka jakość oferowanych produktów jest dla nas bardzo ważna, dlatego proponujemy Państwu produkty najbardziej renomowanych i uznanych producentów z Europy i Stanów Zjednoczonych.

W ślad za wysoką jakością produktów idzie ich wyjątkowa trwałość, której dowodem jest okres udzielanej przez nas gwarancji. Przykładem może być porcelana Steelite, na którą udzielamy dożywotniej gwarancji na wyszczerbienia brzegów

Alva sprzęt dla gastronomii
Alva gastronomia urządzenia

Nowoczesne wzornictwo

W doborze asortymentu, który Państwu oferujemy, staramy się podążać za aktualnymi trendami jak i nowościami na rynku HoReCa. Producenci, z którymi współpracujemy dbają o to, aby stale doskonalić swoją ofertę i zabiegają o jej innowacyjny charakter.

W przygotowaniu nowych linii uczestniczą zarówno projektanci jak i ośrodki badawcze.

Renomowane marki i produkty

Nasza oferta obejmuje uznane marki, które gwarantują wysoką jakość produktów i świetną obsługę posprzedażową.

Zaufały nam takie firmy jak: Agnelli, APS, Arcoroc, Beaumont, Luigi Bormioli, Bormioli Rocco, Cambro, Ceado, Chef&Sommelier, Club House, Comas, Creative, Craster, Contacto, Eco Burner, Emile Henry, Frilich, Giesser, HEPP, Idesta, Kilner, Laguiole, Lava, Pintinox, Porcelite, Robert Godron, Robert Welch, Rustico, Serax, Temp rite, Steelite, Skeppshult.

Alva produkty do kuchni Wrocław
Alva produkty gastronomiczne

Satysfakcja Klienta

Zadowolony Klient to nasz najważniejszy cel i jednocześnie wielka satysfakcja. Żeby ten cel osiągnąć staramy się cały czas doskonalić. Oferta jaką Wam, naszym Klientom, proponujemy nie ma przed nami tajemnic.

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy i pomożemy w doborze potrzebnego Wam asortymentu.