Przeprowadzka pod nowy adres

Oferując wyjątkowe rozwiązania dla branży gastronomicznej, staramy się jednocześnie oferować je w wyjątkowy sposób. Najlepszy sposób bazuje na bezpośrednim doświadczeniu. Dlatego stworzyliśmy miejsca, w których można zobaczyć na żywo oferowane przez nas produkty, dotknąć je, zestawić ze sobą, porównać oraz dobrać tak, aby stworzyły niepowtarzalne kompozycje na stole.

Nasze showroomy to przestrzenie wypełnione pasją, co widać nie tylko w wystroju wnętrz czy panującej atmosferze. Pasję mamy w sobie również my o czym można się przekonać podczas rozmowy z nami. Jesteśmy zawsze na miejscu, gotowi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie niezawodnych rozwiązań gastronomicznych. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów zarówno w Warszawie, jak i we Wrocławiu.

Showroomy ALVA tworzą ludzie, których łączy przede wszystkim zamiłowanie do dobrego smaku, który jest tak ważny nie tylko w kuchni.

ALVA Showroom Warszawa
ALVA Showroom Warszawa

Showroom ALVA Warszawa

Showroom ALVA Warszawa jest jednocześnie elegancki i przytulny, jest miejscem, które przyciąga jak magnes. Bardzo nam zależało na tym, aby odwiedzający nas w nim goście czuli się komfortowo. Udało się, ta przestrzeń jest stworzona w 100% dla Was.

W warszawskim showroomie ALVA można nie tylko podziwiać smaczki z naszej oferty. Można umówić się ze znajomym lub klientem na kawę, porozmawiać o biznesie i nie tylko siedząc przy pięknym dębowym stole oświetlonym stylowymi lampami od Serax. Wyjątkowa porcelana Steelite, wyeksponowana na stołach również od Serax, zrobi na żywo jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach, które nie są w stanie w pełni ukazać jej urody. Nie zabraknie u nas również propozycji od Luigi Bormioli, Chef&Sommelier, Arcoroc, Bormioli Rocco, Cambro i wielu innych szacownych producentów, z którymi współpracujemy.

ul. Migdałowa 4, Warszawa

GODZINY OTWARCIAPoniedziałek, środa, piątek 9:00 – 17:00

Telefon +48 722 144 722

Adres mailowywarszawa@alva.com.pl

 

Showroom ALVA Wrocław

Wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, w którym każdy entuzjasta dobrego smaku, designu i ciekawych rozwiązań gastronomicznych, znajdzie coś dla siebie. Odwiedzające nas osoby będą mogły zobaczyć na żywo nowości z aktualnej oferty, zawierającej propozycje i rozwiązania, które są nie tylko niezawodne, ale i trwałe oraz praktyczne.

Showroom ALVA Wrocław to nie tylko salon wystawowy w którym prezentujemy naszą szeroką ofertę, lecz również miejsce ciekawych spotkań i inspirujących rozmów. Osoby, które do nas trafiają nie są przypadkowe. Spotykamy tutaj pasjonatów niebanalnego designu, koneserów szlachetnego piękna a przy okazji miłośników gastronomii.

ul. Międzyleska 2-4, Wrocław

GODZINY OTWARCIAPoniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Telefon+48 722 166 722

Adres mailowywroclaw@alva.com.pl

ALVA Showroom Wrocław
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl