Craft od Steelite: Rewolucja w Sztuce Stołowania

Historia Spotyka Nowoczesność

Linia naczyń Craft od Steelite to kwintesencja połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym designem. Inspiracją dla tej kolekcji były proste, ręcznie wykonane naczynia, jakie tworzyły pokolenia garncarzy przez setki lat. Craft oddaje hołd pięknu bogatych, lśniących glazur, nakładanych ręcznie, które w połączeniu z naturalnymi efektami zachodzącymi w piecu, tworzą unikalny i indywidualny wygląd każdego elementu. Od momentu wprowadzenia na rynki światowe, linia ta zdefiniowała, jak powinna wyglądać inspirowana rzemieślniczo kolekcja współczesnych naczyń przeznaczona na rynek gastronomiczny.

porcelana craft steelite

Design i Estetyka: Serce Craft

Design Craft jest przeznaczony, aby poruszać emocje, wywołując reakcję zarówno u kucharza, jak i gościa restauracji. Odwołując się do stuleci dziedzictwa rzemieślniczego, Craft łączy w sobie najlepsze technologie glazurowania i produkcji, prezentując potrawy w sposób piękny i trwały. To naczynia, które świetnie wyglądają z każdym typem jedzenia, a jednocześnie są wytrzymałe i odporne na intensywne użytkowanie w nowoczesnych restauracjach.

biała nakrapiana porcelana steelite craft white

Kolorystyka i Unikalność: Paleta Barw Craft

Kolekcja Craft rozrosła się na przestrzeni lat, obejmując szeroką gamę kolorów: od uniwersalnej białej White, poprzez pomarańczowo-ceglaną Terracottę, zgaszoną niebieską Blue, soczystą i intensywnie jasnozieloną Apple, jasno-pistacjową Green, różową Raspberry, stonowaną jasnobrązową Porcini, tajemniczą czarną Liquorice, aż po najnowszy dodatek – seledynowy kolor Aqua. Każdy kolor dodaje unikalnego charakteru i pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery na stole. Niezależnie od koloru, każdy element serii zdobi charakterystyczna ramka w kontrastowym brązowym odcieniu, dodając charakteru i elegancji. Cechą wspólną naczyń są również nieregularne, brązowe nakrapiania, które przywołują rustykalny urok.

beżowa nakrapiana porcelana Steelite Craft

 porcelanowa zastawa stolowa craft apple

Trwałość i Funkcjonalność: Zaawansowane Technologie

Craft nie tylko zachwyca wyglądem, ale również trwałością. Dzięki wykorzystaniu technologii Alumina Vitrified i wysokiej zawartości glinu, naczynia są niezwykle odporne na pęknięcia, zarysowania oraz uszkodzenia. To właśnie duża zawartość aluminy, która jest na 9 miejscu w skali twardości Mosha, gwarantuje niespotykaną wytrzymałość porcelany. Gwarancja Lifetime Edge-Chip Warranty od Steelite – dożywotnia gwarancja na wyszczerbienia brzegów stanowi dowód na zobowiązanie producenta do najwyższej jakości i trwałości produktów. Naczynia są zmywalne w zmywarce, mogą być używane w mikrofalówce i zamrażarce, a ich odporność na nagłe zmiany temperatury sprawia, że są idealnym wyborem dla każdej nowoczesnej kuchni.

porcelana gastronomiczna craft aqua

 turkusowa gastronomiczna porcelana Steelite Craft Aqua

Craft Liquorice czarna porcelana steelite

Ekologia i Odpowiedzialność: Zrównoważony Rozwój

Wybierając naczynia Steelite Craft, decydujemy się nie tylko na estetykę i funkcjonalność, ale również na zrównoważony rozwój. Długotrwałe użytkowanie tych produktów przekłada się na korzyści nie tylko ekonomiczne, ale i środowiskowe, co jest zgodne z filozofią Steelite, mającą na uwadze produkcję przyjazną dla środowiska.

rozowa porcelana steelite craft raspberry

 

kolorowa porcelana steelite craft

 

niebieska porcelana steelite blue

Craft – Innowacja na Talerzu

Craft od Steelite to więcej niż zwykła linia naczyń. To historia, design i trwałość splecione w każdym unikalnym elemencie. Wprowadzając na rynek nowoczesne technologie i niezwykłą paletę barw, Craft nieustannie definiuje standardy elegancji i funkcjonalności. Zachęcamy do zakupów, aby doświadczyć wyjątkowego połączenia innowacji i piękna na Twoim stole.

zielona zastawa stołowa craft green

Craft Terracotta Steelite pomaranczowa porcelana

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl