Przeprowadzka pod nowy adres
Rewolucja w Gastronomii: Wózki SDX THERMOBOX – niezawodność i innowacja od 1969

W dzisiejszym, dynamicznie rozwijającym się świecie gastronomii, gdzie jakość serwowanych potraw i efektywność pracy kuchni są kluczowe, wózki grzewcze SDX stanowią punkt zwrotny w utrzymaniu najwyższych standardów. Firma Alva, będąca dystrybutorem sprzętu gastronomicznego, przedstawia linię wózków grzewczych SDX, łączącą szwedzki design z ponad 50-letnią tradycją innowacji i niezawodności.

Niezawodny partner

Wybierając SDX, decydujecie się na partnera, który rozumie unikalne wyzwania branży HoReCa i oferuje rozwiązania, które nie tylko są w stanie zmierzyć się z tymi wyzwaniami, ale również wyznaczają nowe standardy w dziedzinie transportu i przechowywania żywności. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie transportować potrawy gorące, zimne, czy oba rodzaje jednocześnie, wózki SDX zapewnią żywności idealne warunki. Zapraszamy do współpracy z SDX – specjalistą od utrzymywania temperatury, gwarantującym, że "jeśli coś ma być gorące, pozostanie gorące, a jeśli zimne - będzie zimnym". Wózki do transportu żywności SDX, zapewniające bezpieczeństwo jedzeniu i przechowujące je w najlepszy możliwy sposób od chwili opuszczenia kuchni do momentu podania, dostępne są w różnych wariantach: gorące, zimne lub neutralne.

wózek grzewczy bankietowy sdx thermobox

Innowacyjne technologie na pierwszym planie

Modele THERMOBOX F180 Classic i THERMOBOX®  F180 (wyposażony w elektroniczny wyświetlacz temperatury) zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła dzięki konwekcji. Ów system grzewczy wyznacza nowe standardy w branży, oferując niezrównaną niezawodność i minimalne wahania temperatury. Dzięki zaawansowanej technologii i wyjątkowej izolacji, te wózki grzewcze zapewniają utrzymanie jakości żywności, co przekłada się na wyższą satysfakcję gości.

Szerokie zastosowanie

Produkty SDX znajdują zastosowanie w różnorodnych środowiskach, takich jak hotele, ośrodki konferencyjne, placówki opieki zdrowotnej, szkoły, zakłady karnie, domy spokojnej starości, areny sportowe, restauracje oraz statki rejsowe. Dzięki swojej wszechstronności, trwałości i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb, wózki SDX są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni najwyższą jakość transportu żywności, utrzymanie odpowiedniej temperatury i higienę.

Ergonomia i personalizacja

Wózki SDX są zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania. Ich ergonomiczna budowa, możliwość personalizacji oraz modularna konstrukcja pozwalają na dostosowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań zarówno w kuchni, jak i podczas serwowania. Możliwość dostosowania wyglądu zewnętrznego wózków umożliwia ich integrację z każdą przestrzenią, niezależnie od tego, czy znajdują się na zapleczu, czy w strefie dla gości.

wozki grzewcze catering

Zobowiązanie do jakości i troski o środowiska

SDX stoi na straży jakości i troski o środowisko. Wszystkie produkty, w tym THERMOBOX F180 Classic i THERMOBOX F180 są zaprojektowane z myślą o minimalnym wpływie na środowisko, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej efektywności energetycznej i długiej żywotności. Dzięki temu, korzystając z naszych rozwiązań, nie tylko podnosicie standardy obsługi klienta, ale również przyczyniacie się do ochrony naszej planety.

Wyższość nad konkurencją

Wózki SDX wyróżniają się na tle konkurencji kilkoma kluczowymi zaletami, które gwarantują ich niezawodność i wygodę użytkowania. Przede wszystkim, wózki te są znacznie lżejsze niż inne dostępne na rynku, co ułatwia manewrowanie i transport. Dzięki czterem zwrotnym kółkom, użytkownicy mogą cieszyć się płynną i lekką jazdą, a optymalnie umieszczona rama do prowadzenia, wystająca ponad konstrukcję wózka, umożliwia bezpieczne umieszczenie na nim dodatkowych przedmiotów, takich jak naczynia czy pojemniki GN, bez obawy o ich przewrócenie.

Jedną z najważniejszych cech wózków SDX jest ich wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej, tworzone z jednego elementu bez mocowanych prowadnic. Ta innowacyjna konstrukcja eliminuje problem zakamarków i wgłębień, w których mogą gromadzić się brud i bakterie, zapewniając łatwe czyszczenie i utrzymanie odpowiedniej higieny. Prowadnice w tradycyjnych wózkach często są przykręcane, co z czasem może prowadzić do ich poluzowania lub odpadnięcia, zwłaszcza pod ciężarem zawartości umieszczanych na nich pojemników z żywnością. W przypadku wózków SDX taki problem nie istnieje, co zapewnia ich długotrwałą niezawodność.

wozek bankietowy grzewczy

Obsługa wózków SDX jest niezwykle prosta i intuicyjna, co czyni je doskonałym wyborem dla każdego użytkownika. Aby utrzymać temperaturę gorących potraw, wystarczy podłączyć wózek do prądu, a po nagrzaniu odłączyć. Brak skomplikowanych paneli z przyciskami czy zawiłych instrukcji obsługi sprawia, że korzystanie z wózków SDX jest wyjątkowo łatwe i przyjazne dla użytkownika.

Wózki SDX charakteryzują się również doskonałą izolacją, dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej o wysokich właściwościach izolacyjnych. Jest to materiał identyczny z tym, który wykorzystuje się przy izolacji drzwi czy okien, co świadczy o jego skuteczności. Wózki te są w stanie utrzymać temperaturę wewnątrz komory na stabilnym poziomie, z minimalnym spadkiem w ciągu godziny, co jest kluczowe dla zachowania jakości transportowanej żywności.

Dodatkowo, drzwi wózków SDX mogą być otwierane do kąta 270 stopni, co ułatwia dostęp i obsługę. Możliwość łatwego zamykania drzwi nawet przy użyciu jednej ręki, łokcia albo nogi, to kolejne ułatwienie, które podkreśla ergonomiczny design produktów SDX.

wozek grzewczy sdx

SDX THERMOBOX to pochodzące ze Szwecji rozwiązania idealne dla gastronomii. Jakość, higiena, ergonomia, praktyczność to nie slogany czy puste słowa, za nimi stoi produkt najlepszy w swoim rodzaju. Zapraszamy do kontaktu jeśli chcesz wejść głębiej w świat wózków do przechowywania i transportu żywności.

KATEGORIE BLOGA
TAGI BLOGA
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl